DDP

Adresa

281, Eulji-ro, Jung-gu, Seul

서울 특별시 중구 을지로 281 (을지로 7)

Faqe Hyrëse

Hours operative

E Martë-E Diel 10: 00-19: 00
* Wednesdaydo të mërkurë, e premte: Orë të zgjatur 10: 00-21: 00
informacion

Dongdaemun Design Plaza (DDP) ka një kuptim të ëndrrës, modelit dhe lojërave. Mban ekspozita të ndryshme, shfaqje të modës, forume, konferenca, dhe ngjarje të tjera vendore dhe ndërkombëtare. Regjistrimi për turne në arkitekturë është në dispozicion në vend dhe oraret e tjera të ngjarjeve dhe informacionet për programin për fëmijë janë në dispozicion në faqen e internetit.

Pajisjet e parkimit

Në dispozicion

VC

Në dispozicion

Rentals shëtitje për fëmijë

Jo në dispozicion

Galeria

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Posto koment