Yeonnam-dong Cafe 223-14 4

Adresa

  • 161-10 Seongmisan-ro, Yeonnam-dong, Mapo-gu, Seul
  • 서울시 마포구 성미산 로 161-10

transport

  • Stacioni Universitar Hongik (linja e metrosë 2), dalja 3

Hours operative

  • E Hënë deri të Dielë: nga 11am në 9pm

Çmimet

  • Rreth 10 000 fitues / person.

informacion

Yeonnam-dong Café 223-14 është një kafene unike e vendosur në rrugët e vogla të Hongdae në Seul. Ajo mori frymëzimin e saj nga drama koreane "W - Two Worlds", në të cilën personazhet kryesore hyjnë në një botë fantazme të uebit. Në të vërtetë, brendësia e kësaj kafeneje është krejt e zezë dhe e bardhë, gjë që ju bën të ndiheni sikur sapo keni hyrë në një libër komik. Kjo kafene gjithashtu ofron ëmbëlsira dhe pije të lezetshme dhe të shijshme, të cilat klientët mund t’i shijojnë ndërsa bëjnë fotografi të këndshme.

Galeria

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Posto koment